ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах за ініціативи міського голови одинокі пенсіонери безоплатно отримуватимуть хліб

Суспільство | 14:58, 26.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

26 серпня міський голова Олександр Лисенко та ТОВ «Сумська паляниця» підписали Меморандум про співпрацю, започатковуючи пілотний проєкт «Соціальний хліб».

Очільник Сум наголошує, – метою проєкту є підтримка незахищених мешканців громади та надання їм на безоплатній основі хлібобулочних виробів.

 

«Для нас завжди на першому місці була ефективна система соціального захисту населення, особливо в критичних ситуаціях. Саме такою за останній час стало поширення коронавірусу, – зауважив Олександр Лисенко. – Тому ми посилили роботу по виявленню потребуючих у допомозі. А паралельно – й пошуки потенційних партнерів, які мають бажання та змогу допомагати мешканцям, що опинилися в складних життєвих обставинах».

Соціальним партнером проєкту виступило товариство «Сумська паляниця».

Наразі, реалізація «пілоту» дозволить безкоштовно надавати хліб особам, які обслуговуються терцентром «Берегиня» – одиноким пенсіонерам, особам з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду та обслуговуються соціальними робітниками на дому.

Також проєкт стосується осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та із захворюванням ДЦП, які обслуговуються товариством «Феліцітас», та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і обслуговуються центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

«На сьогодні в місті майже тисяча мешканців, які перебувають в складних життєвих обставинах. З них 700 осіб постійно обслуговуються соціальними робітниками терцентру «Берегиня» в домашніх умовах. Даний проєкт – ще один крок до підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для потребуючих сумчан», – зауважив міський голова Олександр Лисенко.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення, вже з 27 серпня 200 одиноких пенсіонерів безоплатно отримуватимуть хліб, який їм доставлять соціальні працівники.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: