СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах за порушення карантину оштрафували 9 продавців ринків

Суспільство | 13:13, 25.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах здійснюється посилений контроль мобільними групами за дотриманням протиепідемічних заходів на працюючих об’єктах міста.

Загалом, за інформацією начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслава Кононенка, з 16 по 21 січня мобільними групами з контролю за виконанням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів було проведено 329 перевірок на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території Сум, у тому числі в кафе, магазинах, аптеках, закладах побутового обслуговування, транспортних засобах, які перевозять пасажирів тощо.

Складено п’ять протоколів – за статтею 42 КУпАП та два протоколи – за статтею 443 КУпАП. З адміністраторами та працівниками об’єктів господарювання проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства України.

З 20 по 24 січня військовою частиною 3051 Національної гвардії України для оперативного реагування та контролю за дотримання вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади щоденно виділялось 32 військовослужбовці. Це дало змогу створити десять мобільних груп (вісім піших патрулів та два патрулі на автомобілі), які за аналізований період провели 26 профілактичних бесід та спільно з працівниками поліції склали два протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 44 КУпАП.

Начальник відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олег Дубицький доповів, що відділом спільно з ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області та Сумським відділом Національної поліції упродовж аналізованого періоду проведено три рейди та обстежено 23 об’єкти сфери торгівлі, ресторанного господарства та громадського харчування за адресою: вул. Г. Кондратьєва, вул. Іллінська, вул. Набережна р. Стрілка, пл. Покровська. У результаті за порушення карантинних вимог складено п’ять протоколів за статтею 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення, два – за статтею 44-3. Проводилась роз’яснювальна робота.

Контроль за дотриманням карантинних заходів на території ринків міста здійснювали працівники міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області. На продавців продуктів харчування склали дев’ять адміністративних протоколів за статтею 42 КУпАП. Роз’яснювальну роботу з керівництвом ринків проводив відділ торгівлі, побуту та захисту справ споживачів.

Своєю чергою члени тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту з 18 по 22 січня провели контрольні перевірки на підприємствах, поінформував в. о. начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Микола Гіценко. Перевізникам надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів в захисних масках та проведення дезінфекції робочої зони не рідше ніж три рази на день. На водіїв автобусів складено шість протоколів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: