СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах за сприяння міського центра зайнятості працевлаштували близько 4 тис. осіб

 Поділитися

Поділитися в

Протягом 2020 року завдяки міському центру зайнятості 3648 осіб знайшли роботу.

З них зареєстрованих безробітних – 2862, ще 786 було оперативно працевлаштовано до набуття офіційного статусу, – повідомляють в установі, підсумовуючи показники 2020 року.

Можливістю здобути нову професію або підвищити кваліфікацію за направленням скористались 235 зареєстрованих безробітних.

Роботодавців за звітний період звернулось 1290. База вакансій налічувала 7004 одиниці.

Загалом станом на 1 січня 2021 року на обліку в міському центрі зайнятості перебувало 3575 безробітних, які звернулись за допомогою у пошуку нового робочого місця до фахівців структурного підрозділу міськради.

Серед безробітних 61% становили жінки, 39% – чоловіки.

Диплом про вищу освіту мають 66% шукачів роботи, 28% – закінчили професійно-технічні навчальні заклади, 6% – загальноосвітню школу.

За віковими групами переважали безробітні 45-55 років (40%), молодь до 35 років (32%), безробітні віком від 35 до 44 років (28%).

Серед шукачів роботи також були громадяни у кількості 1220 чоловік, які мають додаткові гарантії щодо сприяння в працевлаштуванні (клієнти, яким до пенсії за віком залишилося десять і менше років; громадяни з інвалідністю; учасники АТО/ООС; випускники навчальних закладів, які вперше шукають роботу та інші).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: