метизная компания

У Сумах закрили касу на станції «Баси»

Суспільство | 11:52, 27.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку зі структурними перетвореннями в регіональній філії “Південна залізниця” АТ Укрзалізниця та зменшенням кількості пасажирів з 1 грудня 2023 року закривається квиткова каса приміського сполучення на станції Баси.

Продаж квитків в приміському сполученні буде здійснюватися безпосередньо в поїзді касиром та провідниками.

Водночас рух приміських поїздів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів буде проводиться згідно діючого графіку руху поїздів, повідомили у відділі транспорту Сумської міськради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: