У Сумах закрили касу на станції «Баси»
Поділитися в
Копіювати посилання

У зв’язку зі структурними перетвореннями в регіональній філії “Південна залізниця” АТ Укрзалізниця та зменшенням кількості пасажирів з 1 грудня 2023 року закривається квиткова каса приміського сполучення на станції Баси.
Водночас рух приміських поїздів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів буде проводиться згідно діючого графіку руху поїздів, повідомили у відділі транспорту Сумської міськради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!