метизная компания

У Сумах запрацювала Фабрика професійної адаптації для педагогів-початківців

Суспільство | 13:07, 21.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників стартувало навчання учасників першої групи Фабрики професійної адаптації «Кроки», яку створили для педагогів-початківців.

Впродовж трьох годин 10 вчителів спільно з директором Центру Вікторією ЗАКОРКО, консультантами Іриною ТИЧЕНКО, Наталією ЗАЙЧЕНКО та психологом Іриною АНТОНЕНКО обговорили питання формування індивідуальної траєкторії розвитку та отримали поради з сучасної комунікації. Також учасники опрацювали практичний інструментарій щодо візуалізації, створення інтерактивних вправ у сервісах Mentimeter, Kahoot, Wordwol, створення інфографіки в сервісі Easel.ly, прийоми афірмації та роботи з аудиторією, елементи технології «Плейбек театр», артикуляційні та жестикулярні вправи, взяли участь у медіаційній грі щодо моделей поведінки при розв’язанні педагогічних ситуацій.

«Активність і креативність молодих педагогів, які вони продемонстрували на Фабриці, вражають та вселяють упевненість у тому, що учні закладів освіти Сумської територіальної громади знаходяться у руках надійних, вправних і сучасних учителів», – зазначають Центрі професійного розвитку педагогічних працівників.

Наразі для участі у Фабриці зареєструвалося 60 педагогів, які щойно приступили до педагогічної діяльності.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: