метизная компания

У Сумах завершилося голосування за громадські проекти (ВІДЕО)

 Поділитися

Поділитися в

У Сумах завершилося голосування за громадські проекти. Серед  72-х сумчани визначили лідерів – ідеї, які здобули найбільшу кількість позитивних відгуків. Таких троє: серед локальних проектів і три проекти – загальноміські.Повідомляє UA:Суми.

О третій дня  у кабінеті мерії узагальнювали інформацію. Оператори вносять дані паперового голосування до електронної системи «Громадський проект».

Цьогоріч, розповів секретар координаційної ради Андрій Моша, заяв від сумчан із підтримкою тієї чи іншої ідеї прийняли рекордну кількість: понад 19 тисяч. Майже дві тисячі з них – паперових і близько тридцяти тисяч – електронних анкет.

«Уперше один з проектів отримав більше трьох тисяч голосів. Це – проект №54 «Комфортна зона відпочинку на р. Псел, для дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю». Станом на ранок це було більше 3600 голосів. І вже сьогодні до цього проекту, до цієї категорії проектів з трьома тисячами голосів приєднався проект №62 «Спортивний простір «Єдність нації». Думаю, ще, можливо, новий проект також . Це, як рекорд, тому що попередні рази у нас проекти набирали максимум 1670-1680 голосів»,  – розповідає Андрій Моша, секретар координаційної ради з питань громадського бюджету міста Суми.

Перше місце у цій категорії проектів здобула  «Комфортна зона відпочинку на р. Псел, для дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Це – єдиний проект у категорії «Соціальний захист».

Остаточні результати голосування оголосять за три тижні, сказав Андрій Моша. Усі проекти мають бути реалізовані о кінця цього року. Нині на них дають 10 млн грн.

Щодо локальних проектів, трійка лідерів має такий вигляд: перше місце – стадіон «Єдність нації», про який ми розвідали, друге – місце для дозвілля дітей та занять спортом «Щасливе дитинство», третє – Спортивний майданчик «Атом-воркаут». Голосування тривало з 10 червня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: