Жінкам у віці понад 40 років таку послугу в Сумах надає Центральна міська клінічна лікарня. КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР – це багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, яка входить до переліку опорних медичних закладів Сумщини.

Лікарнею укладено договір з НСЗУ на медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій на 12 пакетів послуг, серед яких є 7 пріоритетних, у тому числі – мамографія, гістероскопія, бронхоскопія, колоноскопія, езофагогастродуоденоскопія. Такі види іструментальних досліджень необхідні для ранньої діагностики новоутворень.

Мамографія – це рентгенологічний метод дослідження молочних залоз, який є «золотим стандартом» у виявленні раку молочної залози.

У всьому світі мамографія є обов’язковим профілактичним методом обстеження для жінок старше 40 років. Адже саме рак молочної залози є найпоширенішим серед представниць прекрасної статі. Рання діагностика цього захворювання значно підвищує шанси на одужання та дає можливість врятувати тисячі життів.

Отже, якщо Ви – пані старше 40 років:

  • КРОК 1 – отримайте направлення у сімейного або лікуючого лікаря;
  • КРОК 2 – відвідайте мамографічний кабінет КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР;
  • КРОК 3 – отримайте заключення лікаря-рентгенолога;
  • КРОК 4 – покажіть висновок сімейному або лікуючому лікарю.

Працівники лікарні приділяють велику увагу ранньому виявленню онкологічних хвороб. Не гайте дорогоцінний час! Адреса: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 13, (ІІІ поверх, рентгенологічне відділення). Телефон реєстратури: +38 (0542) 70-13-29.