метизная компания

У сумській лікарні створено нове відділення для хворих на COVID-19

Суспільство | 11:17, 1.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку із зростанням числа хворих на COVID-19 адміністрація КНП «Клінічна лікарня №5» СМР ухвалила рішення про створення з 1 жовтня 2021 року, шляхом перепрофілювання ряду діючих відділень, ще одного інфекційного небоксованого відділення №3.

Директор підприємства В’ячеслав Петренко повідомляє, що видано наказ по лікарні, де зокрема йдеться: «У зв’язку із ускладненням епідеміологічної ситуації захворюваності на гостру респіраторну хворобу на COVID-19 створити інфекційне небоксоване відділення №3 (для дорослих) на третьому поверсі».У цьому відділенні буде розгорнуто 65 ліжок, його колектив очолить лікар-інфекціоніст вищої категорії Олег Гейко.

Нагадаємо, що раніше у нашому закладі відкрилися інфекційні небоксовані відділення:

17 вересня – № 1 на 50 ліжок, яке очолила лікар-терапевт вищої категорії Світлана Шкурко;

23 вересня – № 2 на 50 ліжок, яке очолила лікар-інфекціоніст вищої категорії Наталія Тарасова.

У продовження актуальної теми, заступник директора підприємства з медичної частини Тетяна Ткач зауважує: «Наразі у лікарні перебуває на лікування 109 пацієнтів хворих на COVID-19. Тому у закладі тривають перепрофілювання діючих відділення, зміни режиму роботи приймального відділення, жорстке дотримання санітарно-епідеміологічних норм та вимог. Адже по-суті заклад працює у режимі інфекційного госпіталю, де мають діяти особливо жорсткі міри безпеки та застосування ЗІЗ».

Додамо, що нещодавно – 23 вересня після завершення капітального ремонту запрацювало Інфекційне відділення для пацієнтів, які потребують інтенсивної терапії на 8 ліжок. Його очолює лікар-анестезіолог вищої категорії Ігор Бандура.

У підсумку запроваджених заходів – з 1 жовтня 2021 року у нашому закладі буде розгорнуто 172 ковідних ліжка, які забезпечені точками централізованої подачі кисню.

Таким чином, колектив «Клінічної лікарні №5» знову на передовій протистояння із небезпечною інфекцією та виконує у повній мірі своє призначення та місію ПРОВІДНОГО медичного закладу м. Суми для госпіталізації хворих на COVID-19.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: