метизная компания

У Сумській міськраді відбулася зустріч із представниками компаній-перевізників

Суспільство | 13:11, 27.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

За участі міського голови Олександра ЛИСЕНКА та працівників відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг відбулася зустріч із перевізниками.

Участь у ній взяли також представники управління патрульної поліції в Сумській області та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України в Сумській області. З боку перевізників були присутні представники КП «Електроавтотранс», ПП «Запорожець», ФОП Коваленко В. О., ФОП Олійник А. Г., ТОВ «АТП-154», ТОВ «Сумипастранс», ТОВ «Престиж Лайн», ПП «Компол», ФОП Сезько О. В., ПП «Согор», ФОП Олефіренко О. І., ФОП Прокопішек О. К., ФОП Курський І. В., ТОВ «Олтранс Суми».

На зустрічі обговорювали питання безпеки перевезень пасажирів, підготовки до проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах, роботи транспорту в зимовий період, санітарно-технічний стан транспортних засобів. Окрім того, звернули увагу на вакцинацію працівників транспортних підприємств та дотримання карантинних обмежень.

Також представники управління патрульної поліції в Сумській області та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України в Сумській області довели до відома присутніх інформацію щодо переобладнання транспорту з одного виду палива на інший без отримання документів про погодження переобладнання транспортного засобу та їхню реєстрацію в Територіальному сервісному центрі УМВС. Перевізники зазначили, що, у зв’язку зі значним підвищенням ціни на стиснений газ (метан), вони змушені шукати альтернативне паливо – скраплений газ (пропан-бутанова суміш). Але отримання таких документів на переобладнання та перереєстрація є дороговартісною процедурою, тому вони звернулися за допомогою до міської влади за сприянням у розв’язанні цього питання.

Міський голова Олександр Лисенко доручив працівникам відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг разом із перевізниками підготувати звернення до народних депутатів України, Міністерства інфраструктури України щодо ситуації, яка склалася в галузі пасажирських перевезень.

Окрім того, начальник профільного відділу міськради Сергій ЯКОВЕНКО довів до відома перевізників інформацію, що під час засідання виконавчого комітету 18 січня було ухвалене рішення «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Сумської міської територіальної громади». Згідно з цим рішенням було затверджено склад конкурсного комітету для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб-підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах загального користування у межах громади.

Насамкінець Сергій Яковенко наголосив перевізникам на необхідності посилення контролю за дотриманням графіків руху, проведенні додаткових інструктажів із питань правил надання послуг пасажирського транспорту і культури обслуговування населення, покращенні санітарно-технічного стану транспортних засобів, на здійсненні вакцинації на підприємствах та дотриманні водіями протиепідемічних заходів під час здійснення перевезень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: