метизная компания

У Сумській міськраді з’явиться ще один відділ

Суспільство | 13:32, 15.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня в Сумах відбулося перше засідання Координаційної ради з впровадження бренду міста. До нього увійшли мер, його заступники, депутати від кожної фракції, вчені, представники готельно-ресторанного бізнесу, туристичних операторів та рекламних агентств.

Про це повідомляє Ваш Шанс.

Як зазначила начальник управління стратегічного розвитку міста Оксана Кубрак, з 2019 р. працівники структурного підрозділу працюють над маркетингом і просуванням Сум. За цей період було затверджено бренд міста, який активно використовується виконавчими органами міськради і соціально активним бізнесом. Що ж стосується створення Координаційної ради з впровадження бренду Сум, то це тимчасовий консультативно-дорадчий орган. Його основні завдання – формування корпоративної культури міста, регламентація правильного і ефективного використання елементів бренду; забезпечення координації дій виконавчих органів міськради, пов’язаних із впровадженням бренду та інше.

Під час засідання було презентовано проект маркетингової стратегії Сумської міської ТГ і проект програми «Маркетинг, просування, туризм Сумської міської ТГ на 2022 – 2024 роки».

Також обговорили питання створення туристично-інформаційного центру, адже подібні структури ефективно працюють у багатьох містах і регіонах України. А ось Сумська міська ТГ досі не має такого центру, тоді як у містах регіону – великий туристично-рекреаційний потенціал, який необхідно просувати на ринку туристичних послуг.

З метою сприяння розвитку туристичної діяльності в Сумській міській ТГ, розробки і просування туристичних продуктів на внутрішньому і міжнародному ринках було запропоновано створити відділ «Туристично-інформаційний центр» в КУ «Агенція промоції «Суми».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: