метизная компания

У Сумській місцевій прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Суспільство | 14:55, 14.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням керівника Сумської місцевої прокуратури Юлії Слабунової відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів щодо стану протидії злочинності та корупції у м. Сумах та Сумському районі, підвищення ефективності взаємодії правоохоронних органів у запобіганні і розслідуванні кримінальних правопорушень, насамперед вчинених на пріоритетних напрямах.

Відкриваючи нараду, Юлія Слабунова зазначила, що завдяки реалізації спільних заходів протягом 5 місяців 2019 року спостерігалася тенденція до зменшення загальної кількості кримінальних правопорушень, злочинів проти власності, зокрема, крадіжок з квартир, грабежів, незаконних заволодінь транспортними засобами, особливо тяжких злочинів у м. Сумах, у тому числі очевидних умисних вбивств, значно знизився рівень злочинності серед неповнолітніх. Водночас найближчим часом належить спрямувати додаткові зусилля з метою зміцнення законності, захисту прав і свобод людини та інтересів держави, розв’язання наявних проблем у діяльності правоохоронних органів м. Суми та Сумського району.

За результатом обміну думок присутні визнали, що робота територіальних правоохоронних органів з питань протидії злочинності та корупції, особливо на пріоритетних напрямках діяльності, стан розкриття та розслідування кримінальних правопорушень потребує покращення, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: