метизная компания

У Сумському НАУ відбулася реалізація проєкту “Student Art Day”

Суспільство | 08:30, 8.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Війна, затяжні осінні дощі, маленькі невдачі на роботі чи під час навчання – усе це впливає на людину емоційно, виснажує її, засмучує.

Щоб покращити настрій студентської молоді та залучити її до змістового дозвілля, у стінах Сумського національного аграрного університету 05.10.2022 року було реалізовано проєкт “Student Art Day” за підтримки КУ “Молодіжний центр “Романтика”, Сумської міської ради та Міністерства молоді та спорту України.

Концепцію та план реалізації заходу розробили Придатченко Євгенія (студентка факультету економіки та менеджменту), Швець Ірина (студентка факультету ветеринарної медицини) та Зінченко Світлана Володимирівна (завідувачка відділу з виховної роботи) у рамках дводенного тренінгу з проєктного менеджменту. Команда виборола для свого задуму фінансування на 5200 гривень!

Захід складався з декількох бездоганно організованих частин: знайомства учасників, трьох кава-пауз, проведення арт-терапії за участі Михайленко Людмили Олексіївни – психолога СНАУ, майстер-класу з флористики від Ірини Кричкевич – випускниці нашого закладу вищої освіти, майстер-клас з виготовлення свічок під керівництвом Анастасії Авраменко – студентки факультету економіки та менеджменту.

Під час реалізації проєкту було залучено 30 учасників, 5 спікерів. Стараннями молоді в результаті майстер-класів та арт-терапії було створено 30 виробів ручної роботи.

Координатори та спікери заходу досягли своєї головної мети. Студенти емоційно перезавантажилися, дізналися про методи арт-терапії, поспілкувалися один з одним.

Придатченко Євгенія, одна з координаторок проєкту, ділиться враженнями: “Art Day був довгоочікуваним заходом, бо ми спочатку проходили дводенний тренінг, де отримали навички написання проєктів. Його реалізація пройшла дійсно круто, багато нових облич, яких об’єднувало бажання розслабитись та отримати нові знання. Особливо мені сподобався  майстер-клас з флористики, я так загорілась цією справою, зараз хочу спробувати себе в даній сфері.”

Ірина Кричкевич, запрошена спікерка з флористики, говорить: “Дуже радію, бо наша молодь зараз чогось прагне, хоче вчитися. Мені було приємно провести майстер-клас для дівчат і поспілкуватися з ними”.

Дякуємо організаторам за проведення такого важливого проєкту. Вдячні студентам, які взяли участь. Упевнені, такі заходи важливі для підтримання емоційного стану у важкий час, для всебічного розвитку молоді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: