СумБуд
метизная компания

У Сумському районі Косівщина хоче об’єднатися із селищем Сад

 Поділитися

Поділитися в

Депутати Косівщинської сільської ради Сумського району на 25-тій позачерговій сесії прийняли рішення об’єднатися із Садівською територіальною громадою. Рішення підтримали 10 депутатів з  13 присутніх.

Наталія Степаненко, в.о. голови Косівщинської сільської ради розповіла:

«Це великий плюс об’єднання з Садівською громадою. Це об’єднання не приєднання. І ми всі сільські ради, коли об’єднаємося, будемо на рівних. У нас майже однакова кількість жителів, ми будемо мати однакове представництво в депутатському корпусі, плюс практично однакова інфраструктура»

В одній із пропозицій на сесії озвучили також можливість приєднання Косівщинської сільради до Степанівської ОТГ.

Відстань між селом Косівщина та селом Сад становить близько 2 кілометрів. А між Косівщиною та селищем міського типу Степанівкою близько 22-х.

Карен Агаджанов-Гонсалес, консультант Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні асоціації міст України зазначив:

«Якщо говорити про аспект приєднання Косівщинської сільради до Садівської сільської ради – це в принципі логічне рішення. Оскільки Косівщинська сільська рада і саме село Косівщина розташоване біля села Сад. А якщо говорити про Степанівську ОТГ з центром смт. Степанівка, то до Степанівки їхати втричі довше. Якщо дивитися на перспективний план формування території громад Сумської області, який затверджений Кабінетом міністрів України, то там вони також приєднані до Садівської сільської ОТГ»

До складу Косівщинської сільської ради входить 7 сіл. Всього населення понад 3 тисяч мешканців.

Джерело: xpress.sumy.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: