метизная компания

У сумському суді роз’яснили, що чекає на порушників карантину

Суспільство | 07:22, 9.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

По всьому світу розповсюджується вірусна інфекції — COVID -19. Всі країни світу запроваджують жорсткі санкції за порушення правил карантину, адже мова йде не просто про хворобу, мова йде про тисячі людських життів.

17 березня 2020 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)».

Зокрема вказаним Законом були внесені зміни до законодавчих актів за порушення правил карантину під час поширення COVID-19 в Україні. У Зарічному районному суді м.Суми повідомили, які саме покарання чекають на порушників.

Так, ст. 44-3 КУпАП передбачено відповідальність у вигляді накладення  штрафу на громадян від 17 тис. до 34 тис. грн, на посадових осіб – від 34 тис. до 170 тис. грн. за Порушення правил щодо карантину людей.

Статтею 325 ККУ передбачено покарання у вигляді штрафу від 17 тис. до 51 тис. грн або позбавлення волі на строк до 3 років за Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

За  період з 20.03.2020 по 07.04.2020 р.  до Зарічного районного суду м. Суми надійшло 27  справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП (розглянуто 17 —   справ, з них 10 закрито, на 7 осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17000 гривень та стягнуто на користь держави судовий збір в сумі 420 грн.40 коп.).

Для порівняння, пропонуємо оглянути, які санкції діють в інших країнах за недотримання правил карантину.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: