метизная компания

У Сумському відділенні “Укрпошти” погасили нову марку із зображенням трактора і танка

Суспільство | 14:41, 28.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

28 липня з нагоди Дня Української Державності”Укрпошта” починає продаж нової марки “Доброго вечора, ми з України”. У Сумському відділенні пошти вже погасили нову марку, на ній зображений трактор, який тягне розбитий російський танк.

“Доброго вечора, ми з України” — перша, цілковито народна поштова марка, тематику та ескіз якої обирав народ, з’явилась у продажу в День української державності.

“Це пам’ятка нашого часу, боротьби українського народу за свою незалежність. На марці зображено сюжет, який мав реальне втілення на теренах Сумщини у важкі дні, коли відбувались активні бойові дії з загарбниками”, – говорить директор Сумського обласного краєзнавчого музею Владислав Терентьєв.

У Сумському відділенні "Укрпошти" погасили нову марку із зображенням трактора і танка
Фото: Суспільне Суми

Філателісти стоять в довгій черзі аби придбати бажану новинку. Марка того варта, – кажуть поціновувачі.

“Мені подобаються марки, які роблять в Україні. Зараз вони набагато кращі, ніж в минулі роки. Патріотичне спрямування підвищує і якість цих марок”, – каже сумчанин Ілля.

У Сумському відділенні "Укрпошти" погасили нову марку із зображенням трактора і танка
Фото: Суспільне Суми

Трактор з українським прапором, що тягне за собою російський танк – такий вигляд має воєнна марка. В’ячеслав Маринич каже, – патріотичну серію випустили кількістю 5 мільйонів екземплярів, тож всім має вистачити.

“Марки бажаючі мають можливість придбати не лише в нашому відділенні, а й на інтернет майданчиках і спеціалізованих магазинах Укрпошти, Пром ЮА, ОЛХ, Каста, і на міжнародних майданчиках реалізується ця марка”, – розповідає директор Сумської філії ПАТ “Укрпошта” В’ячеслав Маринич.

Це четверта марка “Доброго вечора, ми з України”. Ескіз для неї обирали українці шляхом голосування. Всього таких марок виготовили 5 млн.

Авторка – Катерина Іваненко, Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: