метизная компания

У сумських лікарнях встановили сонячні електростанції за підтримки DRC

Суспільство | 17:42, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сумська громада отримала автономні джерела енергії для медичних закладів від партнерів із Данії.

Як повідомили в мерії Сум, дві медичні установи обласного центру обладнали сонячними електростанціями. Загальна потужність встановлених панелей складає 125 кВт.

Проєкт реалізували за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC). Нове обладнання дозволить лікарням працювати безперебійно та надавати допомогу пацієнтам навіть у разі критичних відключень електроенергії. Це підсилить стійкість системи охорони здоров’я міста в умовах воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: