метизная компания

У центрі Сум пройшла акція “16 днів проти насилля”

Безпека, Суспільство | 22:02, 11.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні правоохоронці Сумщини разом з психологами, представниками юстиції та активною молоддю вийшли на вулиці обласного центру, щоб закликати громадян разом зупинити насильство у всіх його проявах, – йдеться у повідомленні Національної поліції Сумської області.

Сьогодні у центрі Сум поліцейські, співробітники центру вторинної правової допомоги, представники соціальних служб для молоді, психологи і юристи розгорнули плакати із закликами зупинити насильство. Організатори та учасники заходу ставили за мету припинення та профілактику жорстокої поведінки, безнаглядності дітей, непорозуміння в сім’ї та намагалися донести перехожим розуміння того, що будь-яке насилля є порушенням прав людини.

Поліцейські роздавали перехожим кульки, буклети щодо протидії домашньому насильству, та вирізані з паперу долоні, як символом того, що люди не згодні замовчувати цю проблему і бажають разом її зупинити. Сумчани охоче долучалися до акції. Молоді мами з дітьми, літні люди, службовці і робітники підходили до намету та стендів, аби виразити солідарність і заявити: «Насильству НІ».

Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до цього ганебного явища.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: