метизная компания

У ЗСУ розповіли, де можуть служити обмежено придатні до військової служби

 Поділитися

Поділитися в

Військовозобов’язаних, яких визнано обмежено придатними до служби за станом здоров’я, можуть мобілізувати. Однак їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у частинах забезпечення.

Про це заявив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач, інформує Military Media Centre.

“Ті військовозобов’язані, які обмежено придатні до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані. Але їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення”, – сказав Горбач.

Він додав, що обмежено придатні до військової служби, зокрема, можуть нести її в установах та навчальних закладах Міністерства оборони, територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки та інших небойових підрозділах.

Згідно з положенням про військово-лікарську експертизу в ЗСУ, є особи, які не придатні до служби у мирний час, але обмежено придатні у воєнний час. Це означає, що військовослужбовець не може потрапити до, наприклад, десантних військ, танкових військ, морської піхоти, але може виконувати штабну чи тилову роботу.

Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, можуть служити у штабах, у підрозділах забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, навчальних закладах тощо. Водночас обмежено придатні військовозобов’язані можуть навіть виконувати завдання на передовій, якщо їм дозволяє стан здоров’я.

Військово-лікарська комісія може довільно вказувати у висновку, які види служби та роботи протипоказані таким особам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: