метизная компания

«Українська стратегія»: Гройсман поведе до парламенту нову політичну силу

Суспільство | 12:55, 4.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

«Перезавантаження влади» в Україні має стати поштовхом до швидких економічних змін на краще, вважає політичний лідер

Результати президентських виборів показали: українці очікують від влади не популістських заяв, а реальних перетворень. Саме тому Володимир Гройсман вирішив іти на вибори на чолі нової партії і привести до Верховної Ради молодих, але водночас досвідчених людей, які знають, що треба зробити для успіху України.

Швидкість, мобільність, якість

«Ми маємо змінити систему ухвалення рішень, – говорить Володимир Гройсман, за плечима якого – досвід керування Верховною Радою та урядом. – Маємо бути швидкими, мобільними і максимально якісними. Не можна витрачати роки на один закон». Адже, попри те, що нинішні народні депутати прийняли багато важливих рішень, низька ефективність парламенту все ж залишається головним гальмом змін в країні. З 35 законопроектів, визначених урядом як пріоритетні для розвитку економіки, за рік було прийнято лише одиниці. Парламент потрібно перезавантажувати, реформувавши процедури його роботи, переконаний Гройсман. Тоді нові лідери від партій «Українська стратегія», «Люди важливі», «Голос» та інших зможуть увійти в українську політику та оздоровити її.

Володимир Гройсман – прихильник запровадження відкритих виборчих списків та зняття з нардепів недоторканості. «Без неї можна спокійно жити і працювати» – знає він з власного досвіду, бо мав недоторканість як голова ВР, і не мав, працюючи Прем’єр-міністром.

Буксування через протистояння

За словами Володимира Гройсмана, після 21 квітня в Україні з’явилося унікальне вікно можливостей – у період до запланованих парламентських виборів змінити виборче законодавство і відкрити списки, а також – прийняти серйозні пакети законів у сфері економіки, євроінтеграції тощо. На жаль, протистояння президента і парламенту зберегли стару неефективну виборчу систему.

У відповідь на вимогу новообраного Президента усім міністрам написати заяви на  звільнення, чинний Прем’єр оголосив про свою відставку. Таким чином – надавши шанс Зеленському зайнятися формуванням нового уряду. Проте на роботу самого кабміну це жодним чином не вплине. Як відповідальний державник, Гройсман не залишить своїх обов’язків, увесь уряд працюватиме в антикризовому режимі.

Українці, які довіряють Гройсману, вважають, що це сильний крок відповідального політика. Адже він таким чином не «втікає з тонучого корабля», як це могли б зробити інші у подібній ситуації. Навпаки – завдяки започаткованим з його ініціативи реформам українська економіка зараз на підйомі і за умови ефективної політики здатна на «реактивний зліт». Золотовалютні резерви досягли 7-річного максимуму та склали 20 млрд дол.; держборг знизився з 80% до 60%; стабілізувався курс гривні. Удвічі підвищено середню заробітну плату; утричі – мінімальну. За час роботи Кабміну під керівництвом Гройсмана не допущено жодної економічної кризи. До того ж, політик не збирається відійти від справ, а навпаки – має намір разом з однодумцями працювати у новообраному парламенті, аби започатковані реформи далі втілювати в життя.

Тому Володимир Гройсман уже зараз має багато прихильників, кількість яких продовжує зростати. Серед них – відома в Сумах активістка, голова громадського об’єднання «Сумське громадське коло» Ніна Чернявська. «У парламенті мають працювати люди компетентні, порядні, здатні принести Україні реальну користь, – говорить вона. – Саме до таких я зараховую Володимира Гройсмана, адже він розбирається не лише в політиці, а й у економіці. Влада не зіпсувала його, ми не чули про жодний корупційний скандал, пов’язаний з його іменем».

Нові люди, молоді перспективи

Володимир Гройсман планує брати участь у парламентських виборах, очоливши нову команду – партію «Українська стратегія». Туди, стверджує політик, увійдуть справжні професіонали, які розуміють, що потрібно робити для успіху держави.

Дехто очікував, що очільник Кабміну піде на вибори разом з командою Порошенка. «Такі пропозиції були, – каже Володимир Гройсман. – Але ми з Петром Олексійовичем занадто різні. Я прийняв рішення йти самостійно, і воно є остаточним. Наша стратегія – сильна Україна і заможні громадяни».

Сумчанин, керівник виконавчого комітету ГО «Українська стратегія» Володимир Чепік:

За тиждень рейтинг «Української стратегії» зріс у тричі (на 2%). Це дані дослідження інституту «Основа». Ще тиждень тому за «партію Гройсмана» були готові проголосувати всього 0,9% виборців, сьогодні вже 2,9% серед тих, хто визначився. І це при тому, що партія ще навіть не презентувала свою першу п’ятірку кандидатів. Тож таким темпом, за кілька тижнів, які залишаються до виборів, партія Володимира Гройсмана легко здолає прохідний бар’єр до Верховної Ради.

Це свідчить про те, що в суспільстві є запит на чесних, молодих і водночас досвідчених політиків. Саме таким є Володимир Гройсман. Очікую, що «Українська стратегія» після презентації першої 5-ки свого списку зробить новий стрибок у рівні підтримки українцями. Тому що це буде 5-ка якісних управлінців та політиків.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: