метизная компания

Українці назвали зарплату для комфортного життя: опубліковано дослідження

Суспільство | 13:55, 7.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Українці вважають, що достатня для комфортного життя зарплата становить 25 тис. грн. Найвищі запити у людей середнього віку – 35-54 років – 30 тис. грн.

Наймолодших (18-24 роки) та старших (55-60 років) респондентів влаштує заробітна плата у 20 тис. грн. Про це йдеться у дослідженні компанії Gradus Research.

Найбільше грошей потрібно для комфортного життя у столиці. Жителі Києва визначили бажану щомісячну платню на рівні 35 тис. грн. Зазначимо, середня зарплата у нашій державі у 2021 році становила 14 тис. грн.

Щодо окремих галузей, то бажаний рівень зарплати досягнутий в автотранспорті, в індустрії інформації та телекомунікацій, а також у фінансовому та страховому секторах.

Згідно з опитуванням, 91,7% респондентів вважають, що в 2022-му зростуть ціни на продукти харчування. Причому чим старша група, то більше вона схильна вибирати відповідь “сильно зростуть”.

Найбільш песимістично налаштовані мешканці північних областей України. Цікаво, що жоден респондент із цієї території не вибрав варіант, що ціни можуть знизитися.

“Звиклі до інфляції цін та девальвації національної валюти українці традиційно не хочуть зберігати заощадження у гривні: це вибір лише 6,9% порівняно з 41,8% для долара. Але при цьому молоді наші респонденти вірять у гривню: у віковій групі 18-24 вдвічі більше людей (15,9%) порівняно з рештою готові економити “на старість” у цій валюті”, – каже директорка Gradus Research Євгенія Близнюк.

news.obozrevatel

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: