метизная компания

Українці вважають, що справи у країні рухаються в правильному напрямку та вірять в перемогу — “Рейтинг”

Суспільство | 16:25, 15.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

За даними соціологів, 82% українців вважать, що справи у країні рухаються в правильному напрямку, при цьому 97% громадян переконані, що Україні зможе витримати російську агресією.

Про це інформує Суспільне з посиланням на результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” 20-21 листопада.

“Станом на кінець 2022 року понад 82% опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, лише 7% — у неправильному. Оцінка напрямку розвитку справ як правильного домінує в усіх регіональних розподілах та вікових групах”, — йдеться у публікації.

При цьому дослідники відзначили, що у динаміці за останній рік серед українців покращилося відчуття впевненості у майбутньому та оцінки щодо політичної ситуації в країні.

“Оцінка власного матеріального становища та країни хоч і зазнали за рік негативних змін, проте показники не гірші за рівень 2018 року” — зазначається в дописі.

Окрім того, українці майже одностайно переконані, що Україна переможе у війні проти Росії.

“Абсолютна більшість опитаних (97%) впевнена, що Україна зможе відбити напад Росії”, — розповіли соціологи.

Опитування проводилось 20-21 листопада 2022 року методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: