метизная компания

Українцям збільшили розмір комунальних платіжок на 36%, людям все складніше розраховуватися з боргами

Суспільство | 09:00, 16.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Українським сім’ям виставляють величезні рахунки за комунальні послуги. У липні 2021 року нарахування за житлово-комунального господарства для населення підскочили на 35,9% в порівнянні з липнем-2020 року, і досягли 10,6 млрд грн, повідомляє Держстат.

Як свідчить статистика, обіцяного владою зниження тарифів так і не відбулося. Навпаки, люди отримують все більші і більші платіжки на комунальні послуги.

Нараховані в липні 2021 року 10,6 млрд грн за ЖКГ – не найвищий показник за 2021-й. На початку цього року людям виставляли ще більші рахунки, адже в них входила оплата опалення.

Такі високі тарифи, які не відповідають прибуткам українців, призводять до збільшення заборгованості населення перед компаніями постачальниками комунальних послуг. І хоч у літні місяці люди намагаються погасити заборгованість, однак повністю розрахуватися з комунальниками у них не виходить і борги тільки нарощуються. Станом на 1 серпня 2021 року загальна сума заборгованості українців за комунальні послуги склала 64,3 млрд грн.

Нагадаємо, партія «НАШ КРАЙ» перша підняла питання про зниження тарифів для населення. В кінці грудня депутати ініціювали проведення позачергової сесії Сумської обласної ради. Після тарифних майданів, які прокотилися Сумщиною, депутати «НАШОГО КРАЮ» в своїх громадах ініціювали звернення до Президента, Прем’єр-міністра та голови Верховної Ради України проти підвищення тарифів. Далі до них приєдналися і інші політичні партії. За рішення направити звернення депутати проголосували на позачергових сесіях місцевих рад.

Після масових протестів, які сколихнули не лише Сумську область, Уряд запровадив держрегулювання і встановив ціну на газ для всіх споживачів на період карантину – 6,99 грн. за кубометр. Це значно зменшило навантаженість на домогосподарства.

Тож депутати партії «НАШ КРАЙ» продовжують боротися над приведенням тарифів для населення до економічно обґрунтованого рівня та відповідності доходам українців.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: