метизная компания

Уродженець Сумщини переміг у конкурсі “Interstudent 2019”

Суспільство | 16:40, 20.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

17 січня о Любліні оголосили результати конкурсу Interstudent 2019 на звання кращого іноземного студента, учня в Польщі. Ним став випускник Глухівської ЗОШ № 2 Данило фунтових. Таку новину повідомляє Люблінська Політехніка у Facebook.

“Ми дуже раді повідомити, що наш студент – Данило фунтових (@Daniil Funtovoi) – інженерну освіту в галузі архітектури – отримав спеціальний приз в конкурсі! Interstudent 2019 – кращий іноземний студент в Польщі!”, – відзначають в повідомленні на сторінці навчального закладу.

Як відомо, конкурс “Interstudent” створений спеціально для іноземних студентів, які навчаються в державних і недержавних польських вищих навчальних закладах за програмами ліценціата (бакалаврату), магістратури та аспірантури (пол. Докторантури, PhD), як на польському, так і на іноземній мові.

Умовами конкурсу була активність в локальній студентському середовищі – культурна, соціальна, екологічна, спортивна, діяльність на благо мультикультуральності, а також хороші результати в навчанні та участь в цікавих дослідницьких проектах. Кандидати можуть бути висунуті професорами, викладачами, університетськими властями, офісами закордонного співробітництва, студентськими радами, а також однокурсниками.

“Радіємо, що випускник школи 2017 року Фунтовий Данило отримав престижну премію – кращій іноземний студентв Польщі. Навчався екстерном. ЗНО здав всі вище 190 балів!”, – гордится воспитанником директор ЗОШ № 2 Алла Рябуха.

Для довідки: Люблінська Політехніка – один з п’яти державних навчальних закладів в Любліні, але єдиний з технічного профілю.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: