СумБуд
SMR
метизная компания

В одній з громад на Сумщині відкрився новий Молодіжний центр

Суспільство | 19:02, 22.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відсьогодні у молоді с. Хухра Чернеччинської громади є ще одне місце для проведення змістовного дозвілля – Молодіжний центр «Простір», де вони матимуть змогу генерувати свої ідеї та втілювати їх в життя. Серед основних напрямків діяльності центру – активізація участі молоді в різноманітних проєктах, національно-патріотичне виховання. 

Відкрили такий ресурсний осередок за ініціативи молодіжної спільноти Чернеччинської громади, а саме участі Хухрянської громадської організації «Майбутнє села» в обласному конкурсі з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю. У рамках цього конкурсу з обласного бюджету було виділено 58 709,00 гривень на часткове матеріальне оснащення Центру.

Зокрема, за рахунок цих коштів було придбано меблеве устаткування, магнітно-маркерний фліпчарт, обладнання для занять з військово-тактичної підготовки, комплект настільних ігор, інформаційний стенд та банер.

За своєю суттю такі молодіжні центри є унікальними установами, де будуть популяризувати здоровий спосіб життя, волонтерство, молодіжне підприємництво, підвищуватимуть рівень мобільності молоді, а напрямки роботи Центру будуть формуватися відповідно до потреб та інтересів молодих людей конкретного населеного пункту.

За рішенням керівництва громади працюватиме Молодіжний центр на базі місцевого будинку культури, а з 2021 року за рахунок коштів місцевого бюджету буде утримуватися штат працівників центру та виділятимуться кошти на його діяльність.

У планах Центру реалізація в Чернеччинський громаді молодіжних заходів та заходів національно-патріотичного виховання. Зокрема уже подано пропозицію до Міністерства молоді та спорту України щодо проведення у 2021 році на базі центру «Простір» всеукраїнського семінару з питань національно-патріотичного виховання.

Довідково. Наразі в Сумській області діє 25 об’єктів, що функціонують як простори для молоді на базі закладів культури та освіти.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: