метизная компания

В Охтирці новий прокурор

Суспільство | 18:03, 26.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Генерального прокурора України від 22 лютого 2019 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Охтирської місцевої прокуратури призначено старшого радника юстиції Язикова Олександра Володимировича.

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, представляючи колективу Охтирської місцевої прокуратури новопризначеного керівника, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук зазначив, що Олександр Язиков – це прокурор, з яким можна іти в розвідку, оскільки він порядний і високопрофесійний, більш того, він користується заслуженим авторитетом серед колег. Пріоритетними напрямками роботи на Охтирщині Віталій Матвійчук назвав боротьбу з корупцією, протидію розкраданню нафтопродуктів та незаконному порубу лісу, недопущення порушень у земельній сфері, нагляд за використанням бюджетних коштів та викриття протиправних схем щодо привласнення коштів, виділених на ремонт доріг тощо.

Довідково: народився Олександр Язиков у 1979 році в м. Харків. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як помічник прокурора Московського району м. Харкова, де й працював протягом трьох років на різних посадах. Майже чотири роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Харківської області та міжрайонних прокуратурах Харківщини. З 2008 року працює на Сумщині, упродовж чотирьох років, зокрема, обіймав посаду прокурора Кролевецького району, чотири роки перебував на посаді начальника відділу прокуратури Сумської області. Попередня займана посада – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області, повідомляє Прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, в Охтирці місце прокурора звільнилось після того, як його очільниця стала керівницею Сумської місцевої прокуратури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: