метизная компания

В Україні можуть знизити граничний вік перебування призовників на військовому обліку

Суспільство | 09:08, 5.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство оборони пропонує зменшити граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років.

Про це йдеться у пресслужбі Міноборони.

Там уточнили, що зміни продиктовані відсутністю потреби перебування призовників до 27 років на військовому обліку під час дії воєнного стану.

По-перше, щорічне проходження медичних оглядів призводить до додаткових фінансових витрат, навантаження на медичних працівників та збільшення черг для проходження ВЛК. У той час як призов на строкову військову службу під час воєнного стану не здійснюється.

По-друге, тривале перебування на військовому обліку призовників під час дії воєнного стану призводить до того, що значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов’язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації.

«З огляду на значну увагу суспільства до питань, пов’язаних з військовим обліком громадян та мобілізацією, слід зазначити, що всі ініціативи Сил оборони України, спрямовані на зміцнення обороноздатності держави, обґрунтовані, узгоджені з іншими урядовими та структурами безпеки та мають на меті виключно оптимізацію процесів задля наближення нашої перемоги», – зазначили у Міноборони.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: