СумБуд
метизная компания

В Україні запустили бот для збору інформації про воєнні злочини Росії

Суспільство | 18:59, 7.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Бот у соціальній мережі телеграм закликає українців фіксувати воєнні злочини РФ щодо мирного населення та випадки порушення правил ведення війни, – пише Суспільне.

Воєнні злочини — це порушення гуманітарного права (Женевських конвенцій) щодо цивільного населення та військовослужбовців.

Доказами воєнних злочинів є пошкодження у цивільної інфраструктури, уламки снарядів в межах міста, факти поранення цивільних осіб та ведення бойових дій в межах житлових кварталів міста.

Крім того, воєнними злочинами є насилля щодо медичного персоналу, пошкодження медичного обладнання чи транспорту, а також відмова чи позбавлення доступу до медичної допомоги. Методами фіксації можуть бути фото та відеозйомка, письмові та усні свідчення або матеріальні свідчення (документи, уламки снарядів, гільзи, уламки речей тощо).

Наголошується, що воєнні злочини не мають терміну давності. На міжнародному рівні такі злочини належать до юрисдикції Міжнародного кримінального суду. Також для притягнення винних до відповідальності може бути застосована універсальна юрисдикція в інших країнах.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: