метизная компания

В’їзд до Сум можуть закрити цієї середи

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, під час апаратної наради при міському голові, неоднаразово обговорювалося питання щодо закриття в’їзду до міста. Попередньо, в’їзд до Сум можуть закрити вже з середи, 25 березня.

Відповідне рішення планують розглянути завтра під час засідання сесії міськради. Олександр Лисенко доручив Департаменту інфраструктури, управлінню патрульної поліції та КП “Шляхрембуд” дослідити пункти в’їздів та починати організацію їх закриття.

“На сьогодні правових підстав для цього немає. Закон України “Про вільний вибір місця проживання та свободу пересування” не забороняє пересування громадян, окрім територій на яких введено спеціальний режим. Тому я вважаю, це питання потрібно додатково опрацювати”, – прокоментував пропозицію міського голови Олександр Дідусьов, начальник сектору Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області.

Олександр Лисенко доручив начальнику правового управління сьогодні до 12:00 розробити рішення щодо питання обмеження в’їзду до міста та  подальших дій органів міськради в умовах карантину.

“Відподповідно до статті 30 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”,  місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування надається право створювати на в’їздах і виїздах із території карантину контрольно-пропускні пункти. Але там немає вимог щодо заборони в’їзду. Але якщо ситуація буде загострюватися, будемо діяти по ситуації. Закон є закон, але життя людей є життя людей”, – говорить Олег Чайченко, начальник правового управління Сумської міської ради.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: