метизная компания

Вадим Лисий прокоментував призначення його на посаду очільника ВО “Батьківщина” в Сумській області

 Поділитися

Поділитися в

Сумський міський голова Олександр Лисенко написав заяву про звільнення з посади керівника Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Виконуючий обов’язки голови  Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Вадим Лисий прокоментував призначення на посаду у соціальній мережі:

“Всім доброго вечора.
Тільки-но повернувся з Києва. Хочу повідомити що відкриваю нову сторінку свого життя. Мав честь прийняти пропозицію лідера партії ВО«Батьківщина» Юлії Володимирівни Тимошенко очолити партійну організацію в Сумській області. 
Я в політиці давно, з 2007 року в партії «Батьківщина», пройшовши шлях від звичайного молодого партійця до депутата міської ради, був помічником народних депутатів Сидельника І.І., Полохало В.І., Молотка І.Ф. Три роки очолював партійну організацію «Батьківщина» в місті Суми, але змушений був призупини своє членство в партії під час “приходу Яценюка”. Я завжди притримуюсь принципу: порядність людини – на першому місці. Вважаю, що саме партія «Батьківщина» дає прозору можливість розвитку в політиці професійним людям з активною громадською позицією. А майбутнє краіни саме за професіними людьми з життєвим досвідом. Для мене політика асоціюється зі словами: діалог, компроміс, результат! Тому звертаюся до всіх активних людей, котрі хочуть і можуть змінити Сумщину на краще – об’єднуємося заради професійних змін на краще. Я завжди відкритий для співпраці та діалогу заради розвитку нашої малої батьківщини – Сумщини!

P.S. Дякую родині, близьким, друзям за підтримку та віру в мене. Ті, хто знає мене близько, розуміють що я людина слова і діла – якщо взявся за щось, то результат гарантований. А для мене мета – це професійні та порядні люди в політиці Сумщини”.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: