СумБуд
метизная компания

Вбивство двох сумчанок: слідчі відтворять події 14-річної давності

Суд, Суспільство | 12:36, 16.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в Сумах відбулось чергове судове засідання в кримінальній справі за обвинуваченням Євгена Тимченка у вчиненні злочинів, передбачених п.6 ч.2 ст.115, п.п. 6,13 ч. 2 ст.115, ч.ч. 3, 4 ст.187, ч. 3 ст. 357 Кримінального кодексу України, зокрема вбивства двох сумчанок у 2005 році.
Суд розглянув відео слідчих дій від 18 серпня 2005 року, а саме обшук речей обвинуваченого.

Під час обшуку було виявлено особисті речі чоловіка загиблої Тетяни Соїної: техніку, верхній одяг, засоби особистої гігієни, воєнний квиток.
До 30 вересня 2005 року Євген Тимченко визнавав свою провину та не заперечував участь у скоєних злочинах.
Сьогодні обвинувачений стверджував, що він був лише очевидцем подій. Виконавцями злочину були Сергій та Олександр, які підписані в його телефоні як “Сергій Малий” та “Олександр Саїд”. На питання судді чи були ці покази офіційно зафіксовані, відповів, що не пам’ятає. За версією обвинуваченого, під час вбивства Тетяни Соїної він перебував на кухні, не зупинив “справжніх вбивць”, бо “був у страху” та під тиском погроз щодо фізичної розправи.
Під час судового засідання прокурором було надано клопотання щодо проведення слідчого експерименту для встановлення механізму вбивства Анни Чубаренко та Тетяни Соїної.
Під час досудового слідства Тимченко вказував як саме вчиняв злочини. Але відповідно до рішення Європейського суду з прав людини, під час проведення слідчих дій були допущені порушення. Тому свідчення Тимченка проти себе не можуть бути враховані. Експеримент має на меті відтворення обстановки та обставин події, шляхом змоделюваних ситуацій, на підставі експертиз та матеріалів справи.
Обвинувачений може бути споглядачем або учасником експерименту. Сам Тимченко не заперечував проти участі.
Суд задовільнив клопотання прокурора та надав доручення провести слідчий експеримент до 10 лютого 2020 року.
Наступне судове засідання відбудеться 20 січня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: