метизная компания

Верх цинізму чи почуття безкарності? Незрозумілі вчинки міської ради під час карантину

Суспільство | 11:27, 6.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

З раннього дитинства кожну людину привчають робити лише гідні вчинки та гарні справи. Порядна людина дотримується цих правил впродовж усього свого життя незважаючи, а не на суспільний стан, а не на власні амбіції.

Чи можливо вважати порядною людиною того, хто спираючись на гучні обіцянки нахабно вводить в оману своїх виборців обіцяючи їм, що він все змінить на краще, але звісно не каже для кого настане це «краще».

Мабуть не цими чеснотами керувались місцеві депутати 31 березня, коли без жодних зауважень та обговорень, внесли зміни в рішення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із поводження з відходами. Зміни не стосуються, жодним чином, кваліфікаційних вимог до конкурсантів, а лише розв’язують руки недобросовісній конкуренції.

Суть змін полягає в тому, що під час карантину людей, режиму надзвичайної ситуації, режиму надзвичайного стану, режиму воєнного стану конкурсна комісія може проводити свої засідання в режимі відеоконференції шляхом персонального голосування.
Виникає питання, навіщо і кому вигідно, в цей складний час для країни, такий «конкурс на дивані».

Відповідь очевидна.

На сьогоднішній день основними конкуруючими фірмами по поводження з відходами в м. Суми є дві компанії – ТОВ «Сервісресурс», за інтересами якої нібито стоїть депутат міської ради Жиленко В.М. та ТОВ «А-МУССОН», яка належить київському бізнесмену Маковському А.В..

Згідно умов конкурсу кожен з учасників повинен продемонструвати фактичну наявність у нього заявленої у пропозиції матеріально-технічної бази, що є одним з основних критеріїв оцінювання, тобто справжню, а не умовну «нову» чи справну техніку, обладнання, а ні договори та обіцянки, типу, ми як тільки виграємо – одразу все купимо.

А так, як проведення конкурсу відбудеться в режимі відеоконференції і демонструвати нічого не потрібно, то всім заздалегідь відомо на чию користь за «досягненням на папері», а не в реальному житті, можуть надати перевагу «друзі-колеги» або «чесні» депутати.

І взагалі, чи є зараз настільки актуальним питання, хто під час дії карантину буде вивозити сміття та настільки пріоритетним для місцевої влади, що замість перенесення його, потрібно вирішувати негайно.

Навпаки, складається враження що хтось з чиновників боїться згаяти таку нагоду та намагається на цьому заробити, як вважаєте?

Найприкріше те, що замість «фейкової турботи» – кіло крупи раз у рік перед святом або виборами та гучних заяв про це у засобах масової інформації, депутати і надалі не можуть зрозуміти, що зробивши вибірково щасливою одну людину на мить не є вирішенням питань для всіх інших людей, які їм вірили та голосували за них.

Сподіваємось, що здоровий глузд візьме гору над матеріальним благом.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: