СумБуд
SMR
метизная компания

Верховний суд України заборонив працювати сумському підприємству

Суспільство | 07:29, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління Держпраці в Сумській області ще в 2018 році провело планову перевірку ТОВ «Група Айсберг». В її ході було встановлено 110 порушень законодавства з охорони праці. Керівнику підприємства було виписано припис, в якому вказані всі виявлені порушення та надано строк для їх усунення.

З метою перевірки виконання вимог припису в квітні 2019 р. інспектори знову перевірили ТОВ, але виявилося, що 41 порушення не було усунуто, причому 18 із них несуть загрозу для життя і здоров’я людей. Наприклад, виконуються роботи, і експлуатується обладнання підвищеної небезпеки без отримання дозволу територіального органу Держпраці.

Суд першої інстанції підтримав позицію Держпраці, проте підприємство, не погодившись із рішенням суду, подало апеляцію. Але й апеляційний суд підтримав застосування заходів реагування до ТОВ “Група Айсберг” у вигляді призупинення експлуатації автотранспорту, устаткування підвищеної небезпеки, підземного резервуару для зберігання ПММ і виконання робіт підвищеної небезпеки. Тоді роботодавець звернувся до Верховного суду України. За результатами розгляду справи суд прийняв рішення касаційну скаргу ТОВ «Група Айсберг» залишити без задоволення. Рішення вступило в законну силу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: