ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Від коронавірусу померли відомі в Білопіллі медик та підприємець

Суспільство | 14:19, 16.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

15 квітня 2021 року коронавірус обірвав життя на 73-му році Зайцева Олексія Михайловича. Йдеться у повідомленні Білопільської міської лікарні.

Несподівана смерть — втрата для рідних, близьких, для колег і друзів. Рентген-лаборантом Білопільської лікарні працював з 1971 року після закінчення Рильського медичного училища. У березні 2020 року пішов на заслужений відпочинок. Він був порядним, з гарним почуттям гумору, кваліфікованим, досвідченим спеціалістом, мав хорошу теоретичну і практичну підготовку, міг надати слушну пораду пацієнтам, був наставником для молодих спеціалістів.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Олексія Михайловича вічно житиме у наших серцях.

Колектив медичних працівників Білопільської міської лікарні глибоко сумує та висловлює свої співчуття близьким та рідним з приводу передчасної смерті нашого колеги, рентген-лаборанта Зайцева Олексія Михайловича.

Повідомлення про трагічні події надходять до Білопілля і з-за кордону, пише bilopillia.city

Величезна біда прийшла в сім’ю білопільців Дроздових – Чуйкіних. Після надскладного перебігу COVID-19 пішла з життя підприємець, чудова людина Дроздова Тетяна Миколаївна. Багато років вона здійснювала торгівельну діяльність на Білопільському ринку.

Родина з останніх сил намагалися її врятувати, але життя розпорядилося інакше. Найнепоправніше сталось у Чехії.

Родина витратила неймовірні кошти на лікування, а тепер шукає кошти для того, аби поховати Тетяну на Батьківщині. Підприємці звертаються до всіх, хто знав Тетяну Миколаївну, та просто небайдужих людей із проханням допомогти. Кожна гривня допоможе вирішити надскладну проблему. Картка ПБ 5168 7554 6035 6880 на ім’я Дроздової Тетяни Миколаївни, яка знаходиться у дітей.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: