метизная компания

Від початку вторгнення РФ до сумського департамену соцзахисту надійшло понад 7 тисяч звернень за гуманітаркою

Війна, Суспільство | 20:31, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи з 24 лютого цього року до сумського департаменту соцзахисту надійшло понад 7 тисяч запитів від громадян на отримання гуманітарної допомоги.

Першочергово допомога надавалася найбільш вразливим верствам населення, а саме: одиноким та одинокопроживаючим особам похилого віку, особам з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям, які перебувають на обліку в департаменті, багатодітним сім’ям, сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, опікунам, під опікою яких перебувають недієздатні повнолітні особи, внутрішньо переміщеним особам. За сприяння Головного Гуманітарного штабу та Першого Сумського гуманітарного штабу більше 6 тисяч осіб були забезпечені наборами з продуктами харчування та засобами гігієни.

Зазначається, що військова агресія РФ змусила сотні тисяч українців покинути власні домівки в пошуках безпечних місць для тимчасового проживання. На сьогодні з районів, де ведуться активні бойові дії, до Сумської МТГ починаючи 24 лютого перемістилися більше 14 тисяч громадян. Департаментом постійно здійснюється моніторинг потреб даних осіб. Завдяки співпраці з міжнародною організацією AVSI, яка реалізує свої проекти розвитку та надання гуманітарної допомоги в 38 країнах світу, є змога забезпечити ВПО гуманітарною допомогою: вже видано 9220 продуктових наборів.

Також, продуктовими наборами забезпечено 254 членів сімей загиблих (померлих) Захисників України: по набору від гуманітарно-продовольчої організації World Central Kitchen (надані Першим Сумським гуманітарним штабом) та від міжнародної організації AVSI. Загальна кількість виданих наборів – 508.

Крім цього видається допомога домогосподарствам громади, житло чи майно яких постраждало від ракетних ударів та артобстрілів. Продовольчими наборами, наданими міжнародною організацією AVSI, забезпечено 419 громадян (видано 500 наборів).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: