СумБуд

Відключення водопостачання: у Сумах проводяться ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах

Суспільство | 12:25, 21.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

ТОВ «КК Сумитехнобудсервіс» проводитиме відповідні роботи у будинках за адресами: вул. Марко Вовчок, 5 (заміна стояків холодної води в квартирі); вул. С. Табали (Сєвєра), 52а (ліквідація пориву стояка гарячої води в квартирі).

КП «Сумитеплоенергоцентраль» працюватиме в будинках за адресами: вул. Харківська, 22/1 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 36 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі); вул. Г. Кондратьєва, 167 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі; вул. Г. Кондратьєва, 175 (ремонт труб гарячої води в підвалі).

ТОВ «КК Коменрго Суми» виконуватиме роботи в будинках за адресами: вул. Данила Галицького, 69, вул. Харківська, 58б (заміна стояків холодної води в квартирах); вул. Іллінська, 12 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі).

КП «Сумижилкомсервіс» займатиметься ремонтними роботами в будинку за адресою: вул. Лесі Українки, 4 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: