метизная компания

Відкриється музей із погруддями Сталіна і Леніна на Путивльщині

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив директор Державного історико-культурного заповідника в місті Путивль Сергій Тупик, який разом з колективом ініціювали це починання. 

Передбачають, що перша черга незвичного закладу прийме  відвідувачів на початку вересня. На території Спадщанського лісу, поряд з музеєм партизанської слави, можна буде побачити майже 40 декомунізованих пам’ятників, погрудь, скульптурних зображень діячів комуністичного руху: Леніна, Сталіна, Маркса, Кірова та інших. А з часом кількість експонатів зросте щонайменше вдвічі.

За словами Сергія Тупика, ставлення до такого музею різняться, однак не варто забувати не тільки свого минулого, а й досвіду інших країн. Адже подібні заклади працюють у Болгарії, Угорщині, Литві, інших країнах, де на уроках історії вчаться не повторювати помилок. Усі роботи з упорядкування музею виконують добровольці-волонтери. Передбачається, що заклад функціонуватиме виключно за кошти, виручені від екскурсій.  Такий музей в Україні стане першим, хоч подібні ідеї прагнуть втілити у Києві та Дніпрі.

Урядовий кур’єр

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: