метизная компания

Відкриття відділення хірургії в ОН Клінік Суми

 Поділитися

Поділитися в

У медичному центрі «ОН Клінік Суми» за адресою вул. Харківська, 23 розпочало свою роботу відділення хірургії, яке спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань з використанням малоінвазивних (малотравматичних) операцій, що не потребують госпіталізації пацієнта. Записатися до хірурга у Сумах можна цілодобово за телефоном, або залишивши заявку на офіційному сайті медичного центра.

Які захворювання лікує хірург в Сумах?

У хірургічному відділенні здійснюється лікування доброякісних новоутворень шкіри (атероми, ліпоми), врослого нігтя, мозолей. Інші захворювання, які лікує хірург:

 • карбункули;

 • фурункули;

 • пароніхія;

 • панариція;

 • лімфаденіт;

 • флегмона;

 • гідраденіт;

 • гематома.

Також здійснюється дренування абсцесів. За необхідності лікар знімає післяопераційні шви.

При яких симптомах треба проконсультуватися з хірургом?

Консультація хірурга потрібна при набряклості, почервонінні шкіри, появі гематом, ознаках запалення (особливо при підвищенні температури), скупченнях гною. Інші показання для консультації хірурга:

 • рани (колоті, кусані, різані);

 • деформація нігтьової пластини;

 • суглобні припухлості;

 • мозолі;

 • поліпи.

До переліку показань належить посттравматичний больовий синдром. Консультація лікаря також потрібна при виявленні болючих, огрубілих ділянок шкірних покривів.

Як проходить первинна консультація у хірурга?

Первинний огляд у хірурга не потребує попередньої підготовки і передбачає збір анамнезу, аналіз скарг, мануальний огляд, постановку діагнозу, розробку схем лікування. Для уточнення клінічної картини лікар призначає лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження.

Які послуги надає приватний хірург в ОН Клінік Суми?

Лікар-хірург виконує діагностику, малоінвазивне лікування захворювань, надає консультації, а також здійснює післяопераційний догляд. Операції, які виконує приватний хірург у Сумах:

 • розтини (гідраденіту, гематоми, врослого нігтя, фурункула, пароніхія, панариція, лімфаденіту, карбункула, флегмони);

 • видалення мозолі, доброякісних новоутворень жирової тканини (атероми, ліпоми);

 • дренування (гідраденіту, лімфаденіту абсцесу, карбункула, фурункула, панарицію).

Дренаж абсцесу передбачає встановлення спеціальних пристосувань, через які безперервно видаляється вміст розкритих осередків. При новоутвореннях лікар застосовує лазер, що забезпечує точний високотемпературний вплив на тканини, які потрібно видалити. Видалення новоутворення лазером передбачає накладання косметичного (малопомітного) шва.

Малоінвазивні операції в ОН Клінік в Сумах

Лазерне видалення мозолі або натоптишу, що може утворитися на пальцях, стопах, п’ятах, проводиться із застосуванням місцевої анестезії. Лікар спрямовує лазерний промінь на затверділу ділянку шкіри та видаляє її. Період повного відновлення становить до трьох тижнів.

Резекція врослого нігтя виконується для часткового видалення ураженої ділянки нігтьової пластини, а також осередка запалення. При ураженні усієї пластини ніготь повністю видаляється.

Радіохвильове лікування панариція передбачає спрямування потоку високочастотних хвиль на осередок ураження, розтин, санацію та дренаж порожнини. Для уникнення ускладнень лікар призначає протизапальні засоби і антибіотики. Загоєння рани триває до двох тижнів.

Лікування гематоми включає розтин ділянки з використанням лазеру, видалення згустків крові, антисептичну обробку, накладання косметичних швів. За необхідності здійснюється дренування.

Видалення атероми виконується радіохвильовим методом. Атерома розтинається за допомогою радіоножа з подальшим випалюванням її капсули. При виявленні ознак запалення спочатку усувається запалювальний процес із застосуванням антимікробних та протизапальних засобів. Гнійна атерома потребує розтину, видалення гною та дренування. Рана загоюється приблизно за два тижні.

Лікування ліпоми виконується з використанням лазера. Новоутворення видаляється разом із капсулою з підшкірної тканини, при цьому здорові ділянки шкіри залишаються неушкодженими. Протягом двох тижнів після малоінвазивного втручання необхідно уникати травмування, відмовитися від відвідування басейна та сауни. Переваги малоінвазивного лікування:

 • короткий проміжок часу перебування у хірургічному відділенні;

 • відсутність рубців, шрамів;

 • суттєве скорочення періоду післяопераційного відновлення;

 • знижений ризик ускладнень.

За призначенням хірурга після операції необхідно протягом кількох діб не знімати стерильну пов’язку, застосовувати спеціальні антисептичні засоби. З метою уникнення ускладнень лікар призначає медикаменти пом’якшувальної, протизапальної, антибактеріальної, протигрибкової дії. Для контролю стану пацієнта може знадобитися повторний прийом хірурга.

Уточнити вартість огляду (консультації) і записатися на прийом хірурга у Сумах у медичному центрі «ОН Клінік Суми» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: