ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Відомому науковцю із Сум призначили довічну державну стипендію

Суспільство | 07:22, 21.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Указом Президента України від 17 травня 2021 року № 194/2021 призначено довічні державні стипендії дев’яти видатним діячам науки, які досягли сімдесятирічного віку. Згідно цього документу такої стипендії удостоєний доктор технічних наук, професор кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Вільям Олександрович Залога.

Трудовий шлях В.О.Залоги понад півстоліття пов’язаний з Сумським державним університетом і з науковою діяльністю. Він працював на посадах асистента, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри, наразі – професор кафедри, керівник наукової школи у сфері оброблення матеріалів та технології машинобудування.

Вільяма Олександровича Залогу добре знають у наукових колах не тільки України, але і за її межами. Він – активний учасник і доповідач на вітчизняних та міжнародних наукових і методичних конференціях, симпозіумах, семінарах.

Під науковим керівництвом Вільяма Залоги підготовлено та успішно захищено 17 кандидатських дисертацій та 3 докторські.

Учений написав понад 600 наукових праць, 17 монографій, два підручники (один з яких тричі перевидано), 9 навчальних посібників. У його доробку – 36 свідоцтв і патентів на винаходи.

За багаторічну сумлінну працю В.О.Залога нагороджений багатьма відзнаками.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: