СумБуд
метизная компания

Відтепер дитину без щеплень у навчальні заклади не прийматимуть

 Поділитися

Поділитися в

Всього за календарем щеплень дитину до 6 років потрібно вакцинувати 23 рази, не враховуючи щорічні проби Манту. Випадки відмови від щеплень – поодинокі, приблизно 5-7 на 300 дітей, – розповідає про свою дільницю педіатр Марія Положай. За її словами, відмовляються з релігійних переконань або через недостатню інформацію про вакцинацію.

Відтепер щеплення стає обов’язковою умовою для зарахування  у дитячі освітні заклади, розповідає обласний педіатр Оксана Сташко.

За словами Оксани Сташко, вимога пов’язана з підвищенням в Україні рівня захворюваності на кір, дифтерію, правець. Контроль за виконанням вимоги про щеплення здійснюватимуть керівники закладів освіти, вони вже отримали копії листа з міністерства.

Ми запитали у аналітика з освіти Асоціації міст України Людмили Мозгової, чи не порушує такий наказ прав дитини.

«Видання цього наказу  захисту проти епідеміологічної ситуації, що може виникнути. Поряд з тим  ми маємо розуміти, що обов’язком закладу середньої освіти є надання дитиням освіти і тому цей наказ не можу порушувати право дитини на здобуття освіти. Керівник закладу не може заборонити відвідувати заклад освіти якщо є потреба.  Як на мене, цей наказ потребує серйозного вивчення, бо я передбачаю, коли з понеділка заклади освіти можуть не пустити дітей, які не мають відповідних щеплень», – прокоментувала ситуацію аналітик з освіти Асоціації міст України Людмила Мозгова.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: