метизная компания

Відзавтра сумські автобуси і тролейбуси поїдуть по 4 грн

 Поділитися

Поділитися в

З 1 лютого в Сумах діятиме новий тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському електричному транспорті та на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП «Електроавтотранс».

Згідно з ухваленим 15 січня рішенням виконавчого комітету, з 1 лютого поточного року вартість одного пасажироперевезення у міському електротранспорті становитиме 4 гривні. Так само 4 грн. вартуватиме й одна поїздка в комунальному автобусі.

Для учнів 1–11 класів збережено пільгу у 50% від повної вартості квитка, тож для них проїзд у тролейбусах та автобусах коштуватиме 2 гривні. Проїзд для пенсіонерів і решти пільгових категорій залишається безкоштовним.

Зміна вартості проїзду в комунальному громадському транспорті обумовлена подорожчанням електроенергії та збільшенням фонду заробітної плати через збільшення кількості маршрутів, відповідно кількості одиниць тролейбусів, що випускаються на лінію, і водіїв.

Додамо, щоб здешевити одну поїздку у комунальному громадському транспорті, можна придбати місячний проїзний квиток. Він коштує 120 грн. як для тролейбусів, так і для автобусів. Для учнів усіх класів, студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та учнів ПТНЗ, вартість проїзного на місяць складає лише 60 гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: