метизная компания

Віктор Бобиренко: економити на охороні здоров’я – неправильно, мажоритарник має відстоювати інтереси округу!

 Поділитися

Поділитися в

Реформа у галузі охорони здоров’я триває, також продовжуються дебати щодо створення кластерних лікарень, адже часу вкрай мало. До 1 травня Сумщина має подати пропозицію Міністерству охорони здоров’я України щодо того, яка саме лікарня отримає статус кластерної, тобто, центральної в Сумському районі.

Продовжуємо знайомити читачів The Sumy Post з думкою відомого сумського експерта Віктора Бобиренка про позицію одного з нардепів-мажоритарників від Сумщини, щодо реформування медицини в обласному центрі.

Нагадаємо, створення спроможної мережі лікарень має дозволити забезпечити українців якісними медичними послугами, які відповідають міжнародним стандартам та практикам. Вона будується за принципом госпітальних округів. Кожна область стане окремим госпітальним округом, який натомість поділятиметься на кластери. У межах одного госпітального округу лікарні будуть розділені на надкластерні, кластерні та загальні.

Загалом реформа передбачає, що найпростіші захворювання лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. У разі більш складних проблем зі здоровʼям — пацієнт потраплятиме у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: