метизная компания

Вночі сумські патрульні зупинили нетверезого водія без прав

Суспільство | 18:07, 2.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Патрулюючи вулицю Садову, інспектори зупинили водія автомобіля Dacia, який порушував вимоги комендантської години.

Під час перевірки документів у 41-річного кермувальника патрульні виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік не заперечував, що вживав алкогольні напої. Він пройшов огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,36 проміле алкоголю, що майже в 12 разів перевищує допустиму норму.

Також інспектори встановили, що водій не має права керування транспортними засобами.

На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування транспортним засобом його відсторонили, повідомили в патрульній поліції Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: