Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія
Поділитися в
Копіювати посилання

Патрульні відсторонили від керування нетверезого водія.
Вночі, патрулюючи вулицю Засумську, інспектори зупинили водія автомобіля Volkswagen Amarok, який порушував вимоги комендантської години.
Під час спілкування з 38-річним керманичем патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд, який чоловік пройшов на місці зупинки за допомогою приладу Драгер, підтвердив підозру — 1,11 проміле алкоголю.
На водія інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування транспортним засобом чоловіка відсторонили, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!