метизная компания

Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія без прав

Суспільство | 20:22, 7.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

На вулиці Харківській патрульні зупинили водія автомобіля Mercedes-Benz, який порушував комендантську годину.

Під час перевірки документів у 29-річного керманича інспектори виявили відсутність водійського посвідчення. Згодом поліцейські встановили, що чоловік узагалі позбавлений права керування. Крім того, він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Водій пройшов огляд на стан сп’яніння на місці зупинки. Результат — 1,81 проміле алкоголю, що більш ніж у 9 разів перевищує допустиму норму.

На чоловіка інспектори склали адмінматеріали за:

– ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування, повторно протягом року) КУпАП;

– ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, повторно протягом року) КУпАП.

Його відсторонили від подальшого керування автомобілем, повідомили в патрульній поліції Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: