метизная компания

Володимир Лук’яненко: «Відновлення підприємства та його потенціалу – завдання, яке стоїть перед «фрунзенцями»

Суспільство | 14:19, 27.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Цими вихідними сумчани відзначали професійне свято АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» – День машинобудівника. СНВО є одним з найбільших у Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості.

Підприємство зараз перебуває у стані відродження, після 7-річної кризи. Керівництво області й АТ «СМНВО-Інжиніринг» рішуче налаштовані відновити могутнє підприємство та вивести його на новий рівень. Про це перший заступник голови Сумської ОДА та перший заступник генерального директора СНВО повідомили на урочистостях до Дня машинобудівника.

 «За 125 років спільного розвитку сумські машинобудівники зробили величезний внесок у формування рідного міста, вулиці з тематичними назвами Металургів, Праці, Реміснича, медичні установи, палац в якому ми знаходимося, стадіон авангард, котельня північного промислового вузла, дитячий парк казка, і ще дуже багато діючих міських об’єктів, побудовані завдяки машинобудівникам. Ми стикаємося з великими проблемами, труднощами, які приходять до нас щодня. Ця неповна зала – наслідок тих проблем, які у нас зараз діються у місті й взагалі у країні. Я впевнений, що разом ми подолаємо ці труднощі та повернемо підприємство на той рівень, який був раніше», – зазначив перший заступник генерального директора “СНВО-Інжиніринг” Андрій Грек.

АТ «СМНВО-Інжиніринг» є платником податків до місцевого бюджету, процвітання підприємства напряму впливає на економічне становища усього міста. 

 «Звісно, є чим пишатися. Машинобудування є основою інноваційного і наукового потенціалу Сумської області, основою експортного потенціалу Слобожанщини, й звісно, основою кадрового потенціалу. Враховуючи ці три складові, ми з оптимізмом дивимося на майбутнє машинобудування попри те, що протягом останніх 5-7 років були не найкращі часи для нашого машинобудування. Колеги активно працюють над вдосконаленням продукції, над її сертифікацією й виходять на європейський ринок», – повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Савченко.

На початку святкового концерту перший заступник генерального директора “СНВО-Інжиніринг” Андрій Грек та голова об’єднаної первинної профспілкової організації працівників машинобудування і металообробки АТ «Сумське НВО» Владислав Соцков зі сцени привітали заводчан та вручили відзнаки. Андрій Грек зачитав вітання від генерального директора підприємства Володимира Лук’яненка:

«Наше підприємство робить великий вклад у розвиток міста Суми, області та всієї України. Це здійснюється завдяки вашій професійній роботі, мої дорогі колеги. Завдяки вашим трудовим досягненням нашу продукцію знають та цінують у країні й далеко за її межами. Зараз перед нами стоїть важка задача – відновлення нашого підприємства та його потенціалу. Нам з вами вдалося вже не мало, але не менше роботи ще попереду».

Перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Савченко та міський голова Олександр Лисенко вручили заводчанам  грамоти за сумлінну працю, високі виробничі показники, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток машинобудування. 

Після вручення продовжився святковий концерт. Сумчан вітали місцеві творчі колективи. Музичні виступи та танцювальні номери подарували «фрунзенцям» та їх родинам атмосферу затишного свята.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: