метизная компания

Володимир Войтенко: Продовжуємо впроваджувати заходи з пожежної безпеки в школах та дитсадках міста

Суспільство | 14:08, 23.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під час щопонеділкової апаратної наради при в. о. міського голови Володимиру ВОЙТЕНКУ розглянули питання стану пожежної сигналізації в освітніх закладах обласного центру.

«Незважаючи на те, що встановлення пожежної сигналізації – захід дороговартісний, ми повинні максимально сприяти тому, аби в кожному освітньому закладі була наявна система сигналізації на випадок пожежі. Це питання, в першу чергу, безпеки і життя наших дітей і трудових колективів», – наголосив в. о. міського голови Володимир Войтенко.

За повідомленням начальника управління освіти Антоніни ДАНИЛЬЧЕНКО, на сьогодні відповідно до останніх вимог протипожежну сигналізацію встановили у трьох садочках № 2, 28 і 38, зокрема останній дитсадок нещодавно реконструювали. Також встановлена пожежна сигналізація у дитсадках № 20, 25, 26 та 40. У дитсадках, що беруть участь в програмі енергозбереження, також буде встановлена система пожежної сигналізації, ці заходи передбачені проєктом. Пожежною сигналізацією обладнані школи № 29, 8 і Центр науково-технічної творчості молоді. У школі № 7 сигналізація встановлена в усьому приміщенні, окрім басейну.

Загалом, минулого року на заходи з дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти витратили 1,6 млн грн., це кошти з міського бюджету та залучені.

«Пожежна безпека не полягає виключно у встановленні систем сигналізації. В кожному закладі відповідно до площі наявна необхідна кількість вогнегасників. Окрім цього, всі керівники освітніх закладів і відповідальні особи пройшли навчання з питань протидії та ліквідації пожежі. На уроках безпеки життєдіяльності школярам розповідають, як поводити себе у разі пожежі, а з учнями старших класів проводять додаткову роботу з цього приводу», – сказала Антоніна Данильченко.

Для того, щоб продовжити роботу з поліпшення пожежної безпеки в закладах освіти, у бюджеті на наступний рік заплановано 3 млн гривень. Гроші планують спрямувати на облаштування пожежної сигналізації в дошкільних навчальних закладах № 10 та № 14, школах № 3 та № 15. Окрім цього на планово-бюджетній комісії опрацювали питання виділення додаткових коштів в сумі 3 млн грн. на встановлення сигналізації в школах № 2, № 17 та класичній гімназії.

«Ці кошти мають бути освоєні повністю, адже питання стосується безпечного перебування в закладах школярів і колективів, – зауважив Володимир Войтенко. – Ми й надалі працюватимемо над цим питанням, аби охопити заходами зі встановлення сучасних протипожежних систем усі заклади освіти у місті».

Зауважимо, попередньо за дорученням міського голови Олександра ЛИСЕНКА дитсадки та школи міста мають перевірити на дотримання техніки пожежної безпеки. Ревізію проводить управління освіти спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Зокрема, за словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Артура ПЕТРОВА, завершити перевірку закладів освіти міста мають у січні-лютому 2020 року. Загальна оцінка пожежної безпеки шкіл та дитсадків міста буде оприлюднена у березні за результатами перевірки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: