метизная компания

Володимир Войтенко: У парламенті відстоюватиму інтереси молоді

Суспільство | 18:15, 17.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогоднi молодь є активними учасниками полiтичного життя України. Вона відкрита до новизни, часто критична, завжди бажає змін, а тому беззаперечно є рушійною силою на шляху до розвитку. Підтримувати, допомагати становленню молодих людей має намір кандидат в народні депутати України по 157 округу Володимир Войтенко.

На думку політика, це питання надзвичайної важливості, саме тому перехідні процеси в державі мають проходити активно та дієво.

– Наша політсила в парламенті запровадить комплексну програму підтримки молодих людей, яка включатиме гідні стипендії, мікрокредитування бізнесу, низькі кредити на житло та фінансову допомогу при народженні дитини.

Крім того, Володимир Войтенко наголошує на важливості забезпечення молодих спеціалістів робочими місцями та гідною зарплатою, щоб вони могли частково з допомогою держави придбати власне житло.

– Ми запровадимо житлову програму для молоді: через іпотечні кредити, без застави і першого внеску, мінімум на 10 років, з державним ринковим страхуванням. Звичайно, аби сталися всі ці позитивні зміни, треба застосувати комплексний підхід. Це можливо за умови впровадження соціальної програми запропонованої лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко «Новий курс України», покликаної повністю змінити ситуацію в державі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: