СумБуд

Володимир Зеленський виступив із посланням у Верховній Раді: головні тези (ВІДЕО)

 Поділитися

Поділитися в

У вівторок, 20 жовтня, президент України Володимир Зеленський звернувся з посланням до Верховної Ради.

Серед тем, на яких закцентував увагу президент: протидія епідемії коронавірусу, зміцнення народовладдя, шляхи встановлення миру на Сході України, деокупація Донбасу та повернення Криму, співпраця із міжнародними інституціями та країнами, які підтримують Україну, боротьба з корупцією, проведення опитувань громадської думки, а також розвиток Збройних сил України і співпраця з НАТО.

Протягом години Володимир Зеленський звітував про свою роботу.

“Хочу, щоб усім стало зрозуміло: питання не в помсті, а у справедливості. Суспільству потрібні відповіді. І це стосується не лише цього питання. Їх у людей накопичилось тисячі. Відсутність відповідей і справедливості призводить до втрати довіри. Неможливо побудувати успішну країну, якщо суспільство не довіряє державі. Довіра — це не лише про ставлення до державних органів, а й про участь людей у вирішенні проблем та ухваленні рішень. Саме тому важливим пунктом моєї програми було народовладдя. Це поверне довіру громадян до держави та її інституцій. І до речі, це проблема не лише України, а й багатьох інших держав. Тому різні інструменти народовладдя та прямої демократії з’являються дедалі активніше“, – сказав Володимир Зеленський.

Президент мав виступити зі щорічним посланням до Верховної Ради ще у квітні, але через епідемію коронавірусу обумовлене законодавством щорічне послання відклали.

Володимир Зеленський із посланням у Верховній Раді Детальніше : https://is.gd/v2pIrN

Опубліковано The Sumy Post / Сумы новости Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: