СумБуд
метизная компания

Всесвітньо відомий іспанський архітектор Мануель Нуньєс Яновський у СНАУ

Суспільство | 11:39, 15.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

За ініціативи директора департаменту архітектури та містобудування Сумської ОДА Володимира Бикова та за підтримки ректора Володимира Ладики на будівельному факультеті СНАУ відбулася зустріч із всесвітньо відомим іспанським архітектором Мануелем Нуньєсом-Яновським – іспанським архітектором-урбаністом, членом Королівської академії витончених мистецтв Іспанії, Кавалером Військового ордена Св. Лазаря Єрусалимського, автором десятків архітектурних проектів по всьому світу. Будинки авторства архітектора є в Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Болгарії, Франції, Грузії, Алжирі, Конго, Росії. Найбільш відомим проєктами Мануеля Нуньєса Яновського є Place Picasso в Нуазі-ле-Гранд, Marca Hispanica (кордон Франції-Іспанії), Барселонський інститут ESADE, театр Teatre Lliure.Тому ця зустріч була несподіваною та незабутньою подією, як для майбутніх архітекторів, так і для інженерів-будівельників, бо саме поєднання цих двох напрямків – запорука створення сучасного комфортного міського середовища.

Мануель Нуньєс Яновський провів неймовірно цікаву професійну лекцію з презентацією власних робіт – приділив час опису своїх авторських проектів, реалізованих у різних країнах, проаналізував ідеологію концепції і конструктивного рішення даних об’єктів, розповів про свій творчий шлях, зупинився на особливостях власної біографії для того, щоб майбутні фахівці зрозуміли філософію архітектурного середовища та що саме вплинуло на становлення його як майбутнього митця у сфері архітектури та містобудування.

На зустрічі були присутні директор департаменту архітектури та містобудування Сумської ОДА Володимир Биков, декан будівельного факультету Людмила Циганенко, завідувач кафедри архітектури та інженерних вишукувань Дмитро Бородай, завідувач архітектурним відділенням Сумського будівельного коледжу Ірина Вінтоняк, викладачі та студенти будівельного факультету СНАУ та Сумського будівельного коледжу. Всі присутні були вражені виступом і довго дякували митцю за цікаву насичену розповідь.

Сподіваємось, що дана зустріч надихне студентів-архітекторів та інженерів-будівельників до майбутніх творчих звершень та до роботи в тандемі двох спеціальностей.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: