ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Викид небезпечної речовини в Сумах: влада не знає, що робити у випадку надзвичайної ситуації

Суспільство | 14:22, 20.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Місто Суми з ночі шоковане їдким запахом газу, що поширювався в різних районах міста, першими на себе прийняли удар Ганнівка та Веретенівка. Але ще більше люди шоковані відсутністю будь-якого оповіщення, інформування населення про надзвичайну ситуацію чи загрозу її виникнення. Хоча порядок дій органів місцевої влади та відповідних служб прописаний у чинному законодавстві. Про це заявив державний управлінець, фахівець з місцевого та регіонального розвитку Дмитро Живицький на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, дії влади у подібних випадках визначені, перш за все у «Кодексі цивільного захисту України», Постанові КМУ «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту», Законі України «Про місцеве самоврядування», «Про місцеві державні адміністрації». Проте жодного вчасного інформування про необхідні дії людей з метою збереження їхнього життя і здоров’я – не було.

«Де був голова ОДА? Де їхня оперативна взаємодія в інтересах сумчан? Де робота? Наче у них там “все добре”, мер “хвостиком” всюди за ним ходить, хоч і не пояснив навіщо, але радника його заступником до себе взяв! Я додаю деякі витяги з законодавства з яких вам стане зрозуміло ваші права і необхідні дії органів влади, яких ми з вами, шановні сумчани не дочекалися!», – написав Живицький і додав витяги із відповідних нормативних актів.

«Некомпетентність, непрофесійність мера і керівництва містом Суми просто вражаюча! Відсутня будь-яка реакція мера! А це його прямий обов’язок по Закону негайно реагувати на подібні ситуації у місті і організовувати роботу по інформуванню населення, підприємств, установ та організацій. Ні на сторінці мера у ФБ (а інформування населення у соцмережах у таких випадках передбачено законодавчо), ні на сайті міської ради немає жодної інформації про надзвичайну подію і про дії людей! Ніяких дій згідно закону!», – наголосив Дмитро Живицький. ️

Він підкреслив, що ранкова інформація чиновників служби «1580» про те, що уже «все нормально» – це неадекватна реакція влади на подію.

«Вони не знають що робити з містом, вони не знають що робити у надзвичайних ситуаціях! Вони своїми діями та бездіяльністю знищують Суми та сумчан у ліфтах, на зупинках під колесами комунального транспорту, на вулицях, тепер вже у власних будинках та квартирах! І ніхто з них не несе жодної відповідальності!», – наголошує Живицький.

Місто Суми з ночі шоковане їдким запахом газу по усьому місту‼️Першими на себе удар взяли Ганнівка та Веретенівка!…

Опубліковано Dmytro Zhyvytskyy Понеділок, 20 липня 2020 р.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: